Pracownik produkcji - bezpłatny dojazd do miejsca pracy

Dodane: Poniedziałek, 18 Czerwiec, 2018  08:28
 • Telefon: 508000801
 • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Strzemieszyce Wielkie
 • Kategoria: Praca / Dam pracę / Inne
 • Forma pracy: Pełny etat
 • Umowa: Umowa o pracę
 • Pracodawca:Work Service

Opis oferty pracy:

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie, dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży automotive poszukujemy, osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Obowiązki
* Praca na linii produkcyjnej;
* Prace manualne przy produkcji szyb;
* Dbanie o porządek na stanowisku pracy;
* Kontrola szyb pod kątem wad technicznych i wizualnych

Wymagania:
* Chęć i motywacja do pracy;
* Sumienność i zdolności manualne;
* Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym;
* Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
* Bezpłatny dojazd na miejsce pracy (Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Łazy, Sławków, Bukowno, Olkusz, Ząbkowice, Gołonóg,Dąbrowa Górnicza);
* Pracę na pełen etat;
* Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę;
* Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek funkcyjny za pracę w systemie 4 brygadowym;
* Stałą opiekę koordynatora;
* Pakiet benefitów

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: @ . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.
Aplikuj

Sprawdź nowe oferty pracy:

 • Praca Pracownik Produkcji Dąbrowa Górnicza
 • Praca Dąbrowa Górnicza
 • Praca Pracownik Produkcji
Sylwester
Na Lento.pl od 09 lis 2017
Strona użytkownika
 • Wypromuj
 • Zgłoś naruszenie
 • Drukuj ulotkę
 • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie